• Ayakkabı çekeceği
  • Elbise fırçası
  • sabunluk
 
 
 
Riva Ahşap Sanayi kurulduğu 1986 yılından beri sürekli gelişmeyi , artan taleplere cevap verebilmek için üretim gücü ve çeşitliliği sağlamayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır.

1986 yılında kurulan Riva Ahşap Sanayi geniş ürün yelpazesi ve yüksek kapasiteli ürünlerinin imalatını ve yurtiçi&yurtdışı pazarlamasını yapmaktadır.

Riva Ahşap Sanayi küçük, orta ve büyük ölçekli firmalardan uluslararası firmalara kadar geniş bir yelpazede her zaman kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir. Konusunda uzman kadrosu, satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile her zaman müşterilerinin yanındadır.
 
Riva Ahşap

Misyonumuz

Ayakkabı çekeceği, elbise fırçaları, ayakkabı fırçaları, badana fırçaları, zift fırçaları, tırnak fırçaları, tel fırçalar, sabunluk ve topuk törpüleri alanında çözümler geliştiren, pazarlayan ve artı değer üreten bir firma olma anlayışı içerisinde çalışmaktır.
 
Riva Ahşap

Vizyonumuz

Müşteri beklentileri doğrultusunda doğru çözümleri ve kaliteli ürünleri en düşük maliyetle sunabilen, rekabetçibir kurum olmak yolunda en doğru adımları atmaktır.
 
Riva Ahşap

Hedeflerimiz

Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin sıfır hata, en uygun fiyat ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlaması için gerekli tedbirleri almak ve tüm müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmaktır.